CNC Vertical Machining Machine V1160L

V1160L, metal parça işleme için tasarlanmıştır ve hafif ve orta freze işleri için uygundur. Daha iyi titreşim emilimi, daha düşük termal genleşme katsayısı ve daha düşük termal iletkenlik katsayısı özelliklerine sahiptir. Sırtlık, masa ve başlık Alman çelik kaynak teknolojisi kullanılarak üretilmiştir, bu sayede daha yüksek rijitlik elde edilir, hareketli parça ağırlığı azaltılır, hareket ataleti azaltılır ve makine yanıt hızı ve hareket hassasiyeti artar. Çapraz kayan tabla hareket yapısı ve rehber rayları doğrusal rulman kılavuzluğuna sahiptir. Çeşitli küçük ve orta boy karmaşık parçaların işlenmesi için kullanılır. Genel makine, kalıp, havacılık, otomotiv parçaları, enerji, ulaşım ve diğer endüstrilerde çok önemli bir anahtar ekipmandır.

Ürün Bilgisi

CNC dikey işleme makinesi V1160L'nin alet yapısı büyük ölçüde iyileştirilmiştir. Makine araç titreşim frekansı, doğal işlem sisteminin çok üzerindedir. Bu nedenle, yüksek hızda kesme sırasında iş parçası temel olarak "titreşimsiz" stabil bir durumdadır ve kesme kuvveti ve kesme ısısının etkisi azdır, böylece daha yüksek işleme hassasiyeti olan parçalar daha kolay elde edilebilir. Ayrıca, daha yüksek kesme hızı aralığında çip yumrusu, yüzeydeki kalıntı gerilimi ve diğer kusurların etkili kontrolü nedeniyle, makine yüksek hızlı kesme sırasında işlenmiş yüzeyin kalitesini elde edebilir ve sonraki işleme prosedürlerini etkili bir şekilde azaltabilir.

Özellikler

Yüksek hızlı kesmenin küçük kesme kuvveti, küçük kesme deformasyonu ve aletin kolay aşınmaması nedeniyle, CNC dikey işleme makinesi V1160L, havacılık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan alüminyum alaşımları, magnezyum alaşımları, nikel alaşımları ve titanyum alaşımları gibi işlemesi zor olan bazı malzemeleri işlemek için kullanılabilir. Genellikle, bu malzemeler yüksek mukavemet, yüksek sertlik, yüksek aşınma direnci ve darbe direnci özelliklerine sahiptir. Yüksek hızlı kesme, alet aşınmasını etkili bir şekilde azaltabilir, alet ömrünü uzatabilir, üretim verimliliğini artır

正在上传...

Şartname

TRAVEL  
X-axis travel 1100mm
Y-axis travel 610mm
Z-axis travel 610mm
Spindle nose to table surface  150~760 mm
SPINDLE  
Drive type Belt drive/Direct drive
Spindle taper BT40
Max. Speed 8000 rpm / 10000 rpm
Spindle Power   11/18.5 kW
Spindle Torque 52.5/118 Nm
TABLE  
Size                   1200x600mm
T-Slot (size * quantity * space) 18x5x100mm
Max load                   1000kgs
FEED  
Max.cutting speed 1-12000 mm/min
Rapid traverse 36/36/24 m/min
ACCURACY  
Positioning(half-closed loop) 0.008mm
Repeatability(half-closed loop) 0.005mm
ATC  
Type Disc type ATC 24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ78/Φ150/ 300 mm
Maximum tool weight 8kg
OTHERS  
Air Pressure  0.65Mpa
Power Capacity 25kVA
Machine Weight 7000kgs
Machine Floor Space (L *W *H) 2900x2800x3200mm

Standard

Tüm makine kapakları

Kayış tipi mili BT40-8000rpm

Mili koni havası üfleme

Mili hava perdesi tozsuz

Mili halka spreyi

Esnek kapak

Üç renkli alarm lambası

Otomatik yağlama sistemi

Hava tabancası

Disk tipi ATC BT40-24T

Elektrik kabini için ısı değiştirici

Manuel impulz üreteci

Çalışma lambası

4 eksen hazırlığı

İletişim arayüzü

İş parçası su soğutma

İş parçası hava soğutma

Seçenekler

CTS 20bar/30bar

Zincir tipi taşıyıcı ve sepet

Elektrik kabini kliması

Temizleme cihazı

Mili sıcaklık kontrol sistemi

Su tabancası

Siemens/Mitsubishi kontrolörü

vb.

 

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA