V850L Vertical Cnc Machine For Metal Processing

VL serisi dikey işleme merkezi, çapraz kaydırmalı tabla hareket yapısını ve lineer kılavuzu benimsemekte olup, öncelikli olarak orta ve küçük ölçekli karmaşık parçaların işlenmesinde kullanılmaktadır. Frezeleme, delme, genişletme, delik büyütme, diş açma ve kontür frezeleme gibi her türlü işlemi tek bir tutucuda bitirebilir. Yüksek hassasiyetli, çoklu işlem ve karmaşık şekle sahip çeşitli parçaların işlenmesi için uygundur. Genel makine, kalıp, otomotiv parçaları, enerji, ulaşım ve diğer endüstrilerde önemli bir anahtar ekipmandır.

Tanımı

V850L metal işleme için dikey CNC makinesi, çapraz kaydırma tablosu ve doğrusal kılavuz rayının hareketli yapısını benimser ve özellikle küçük ve orta ölçekli karmaşık parçaların işlenmesi için kullanılır. Ekipman, bir kelepçeleme ile frezeleme, delme, genişletme, delik açma, diş açma, profilli frezeleme ve diğer işleme işlemlerini tamamlayabilir, bu da işleme tesisi için işleme süresini büyük ölçüde kısaltabilir ve üretim kapasitesini artırabilir. Yüksek hassasiyetli, çoklu işlem ve karmaşık şekiller için uygun olan bir parça işleme ekipmanı olarak, genel makine, kalıp, havacılık, enerji ve ulaşım endüstrilerindeki anahtar ekipmanlardan biridir.

İşlem sırasında, V850L metal işleme için dikey CNC makinesi çok az titreşim ve güçlü termal stabilite gösterebilir. Bu şekilde, işleme sıcaklığı artsa bile çok fazla gürültü çıkarmaz veya genişlemez. Hareketin kararlılığını sağlamak için ekipmanı ağır yatak ve kolonla donattık. Yüksek sertlikli yapısal tasarımı ve hareketli parçaları hızlı tepki ve sürekli hareket kararlılığına kolayca ulaşabilir, bu da bitmiş parçaların mükemmel boyut doğruluğunu etkili bir şekilde garanti edebilir. Bu düşük maliyetli işleme ekipmanı, düşük yatırım maliyetine sahip işleme tesisleri için çok uygundur.

Technical Data V850L
Travel X-Axis mm 850
Y-Axis mm 510
Z-Axis mm 510
Table max. Table size mm 950*500
  max. Weight on Table kg 500
Spindle Spindle taper   BT40
Spindle speed rpm 8000 / 10000
Spindle construction   Belt Drive / Direct Drive
Feed rate Rapid feed along X, Y, and Z-axis m/min 36/36/24
Cutting speed mm/min 12000
Tool magazine Places for a tool magazine T 24
Tool change time tool to tool s 1.6
Tool diameter max. mm Ø78 / Ø150
Tool length max. mm 300
Tool weight max. kg 8
Power Required power KVA 25
required air pressure MPa 0.65
Machine dimensions Machine size(L*W*H) mm 2600*2600*3050
Machine weight kg 6000
  Standard CNC System   FANUC/SIEMENS/MITSUBISH

Tüm makine kapakları

Kemer tipi BT40-8000 rpm spindle

Spindle konik hava üfleme

Spindle hava perdesi tozsuz

Spindle halka spreyi

Esnek kapak

Üç renkli alarm lambası

Otomatik yağlama sistemi

Hava tabancası

Disk tipi BT40-24T ATC

Elektrik dolabı için ısı değişimi

Manuel impulz jeneratörü

Çalışma lambası

4 eksen hazırlığı

İletişim arayüzü

İş parçası su soğutma

İş parçası hava soğutma

Seçenek

CTS 20bar/30bar

Zincir tipi konveyör ve arabalar

Elektrik dolabı klima

Sıyırma cihazı

Spindle sıcaklık kontrol sistemi

Su tabancası

Siemens/Mitsubishi kontrolörü

vb.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA