GV Series High Speed Vertical Machining Center

ÜRÜN TANITIMI Bu makine, bir portal tipi dikey işleme merkezidir. Yatak, çapraz kirişe sabitlenir ve kaydırıcı yalnızca X eksen yönünde çapraz kirişte sağa ve sola hareket eder. İş masası ve iş parçaları yalnızca Y eksen yönünde ileri geri hareket eder. Başlıca olarak, yüksek hassasiyetli, çoklu işlem gerektiren ve karmaşık şekillere sahip parçaların işlenmesinde kullanılabilir...

Ürün Tanıtım

Bu makine, portal tipi dikey işleme merkezi olup, yatak kirişe sabitlenmiş ve kaydırıcı çapraz kiriş üzerinde X-ekseni yönünde sağa sola hareket ederken, iş masası ve iş parçaları sadece Y-ekseni yönünde ileri geri hareket eder. Özellikle çok yüksek hassasiyette kalıp yapımında kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● Portal yapısı benimsenerek, çoğu besleme hareketi yüklenmeyen parçalara odaklanır ve hareket ataleti azaltılır, işleme kalitesi sağlanır. ● Portal yapısı benimsenerek, büyük açıklık destek formu taban parçalarının temas rijitliğini ve mekanik rijitliğini garanti edebilir. ● Portal yapısı benimsenerek, spindle kutusunun ağırlık merkezi mesafesi kirişe yaklaştırılabilir ve spindle işleme rijitliği garanti edilir. ● 15.000 dev/dak yüksek hızlı doğrudan tip spindle ile donatılmıştır ve 18.000, 20.000 ve 24.000 dev/dak seçenekleri ile elektrik spindleleri bulunur, bu da işleme verimliliğini artırır ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmeyi sağlar.

Sıcak Etiketler: GV serisi yüksek hızlı dikey işleme merkezi, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, kalıp yapımı için 8 metre çift kol makinesi, CNC VMC dikey frezeleme makinesi, kalıp için CNC dikey makine aleti 4. eksen işleme merkezi, kalıp için 5 eksenli dikey frezeleme makinesi CNC işleme merkezi, CNC ağır işleme dikey frezeleme merkezi.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA