VL series medium and light metal processing vertical machining center

VL serisi dikey işleme merkezi, bir çapraz kaydırma tablosu hareket yapısı benimser ve kılavuz rayı doğrusal rulmanlı kılavuzdur. Çeşitli küçük ve orta boy karmaşık parçaların işlenmesi için kullanılır. Frezeleme, delik delme, genişleme, delik açma, diş açma ve kontur frezeleme işlemlerini tek kelepçelemede tamamlayabilir. Yüksek hassasiyetli, çoklu prosedürler ve karmaşık şekillerdeki çeşitli parçaların işlenmesi için uygun bir ekipmandır. Genel makine, kalıp, havacılık, enerji, taşımacılık ve diğer endüstrilerde çok önemli bir anahtar ekipmandır.

Ürün Bilgisi

VL serisi orta ve hafif metal işleme dikey işleme merkezinin yapısı ve işleme teknolojisi temel olarak aynıdır, ancak ikisi arasındaki en büyük fark işleme merkezlerinin otomatik takım değiştirici ve takım deposu ile donatılmış olması ve CNC freze makinelerinin bu özelliği olmamasıdır. Dikey işleme merkezi otomatik takım değiştirme işlevine sahiptir ve işleme sırasında kullanılan takıma göre değiştirilebilir. Farklı iş parçalarının farklı işlemlerini işlemek için araç kolayca değiştirilebilir. Tek bir iş parçası tutma ile birden fazla işlem yapılabilir.

Özellikler

VL serisi orta ve hafif metal işleme dikey işleme merkezinin üç servo ekseni, AC servo motor aracılığıyla kuplaj yoluyla top vida çevirerek üç eksenli lineer hareketi gerçekleştirir. Ayrıca, üç koordinat hareketli parçaları top kılavuz rayları tarafından desteklenir ve ana milli kemer yapısına sahiptir. Makinenin disk tipi takım deposu kolun sol tarafına monte edilir ve mili otomatik gevşetme araç cihazı ile donatılmıştır.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA