Gantry Machining Center GL18 Series

DEED çift sütunlu portal işleme merkezi GL18 serisi, yatak, kolon ve kirişten oluşan kapalı bir portal çerçeve yapısı kullanır ve yüksek rijitlik ve stabilite özellikleri taşır. Makine, frezeleme, delme, delik açma, rijit diş açma ve üç eksenli bağlantılı yüzey işleme işlemlerini tamamlayabilir ve müşteri gereksinimlerine göre dik frezeleme başı eklenerek bir seferde beş yüz işlem yapabilir. Özellikle kalıp parçalarının kaba / yarı-fini işleme, otomasyon ekipmanı yapısal parçalarının işlenmesi ve enerji, mühendislik ve döküm endüstrilerindeki büyük parçaların işlenmesi, demiryolu direksiyon mafsalı ve büyük yapısal parçaların işlenmesi gibi işlemler için uygundur.

Genel Bakış

Gantry işleme merkezi GL18 serisi, ekonomik ve verimli bir tam işlem işleme ekipmanıdır. Mükemmel bir yüksek rijitlik yapısıyla donatılmış olup, uzun süreli sürekli işleme sonrasında bile yapı stabilitesini koruyabilir. Bu ekipmanın makine aleti ve kolonu Almanya'dan gelen UHPC'nin yeni malzemeleri ve teknolojileri kullanılarak yapılmıştır, bu nedenle mükemmel bir şok emme, düşük termal genleşme katsayısı, düşük termal iletkenlik, korozyon direnci, oda sıcaklığında döküm ve solidifikasyon sonrası düşük iç gerilim özelliklerine sahiptir. Çalışanların yaratıcılığı için iyi bir çalışma ortamı oluşturur.

Özellikler

Gantry işleme merkezi GL18 serisinin iş masası, kayan blok, spindle kutusu ve diğer hareketli parçaları Almanya'nın ileri çelik levha kaynağı teknolojisini kullanarak yüksek rijitlik sağlar. Bu teknoloji aynı zamanda hareketli parçaların ağırlığını azaltarak hareket atalet potansiyel enerjisini azaltır ve makine aletinin tepki hızını ve hareket doğruluğunu arttırır.

Üç koordinat hareketli parçaları ağır yük taşıyıcı rulman lineer kılavuz rayı tarafından desteklenir ve rulman tutucu halka sapmayı önlemek için kullanılır, bu da dengeli ve istikrarlı hareket sağlayarak makine aletinin uzun süreli işlemdeki doğruluğunu ve kararlılığını garanti eder.

Spindle kutusu, ağır yük taşıyıcı rulman lineer kılavuz rayı tarafından desteklenen büyük kesitli bir kayan yapıya sahiptir ve spindle kesme hareketine karşı güçlü bir dirence sahiptir, Z ekseni tam strokunda güçlü kesme işlemi gerçekleştirebilir.

Z ekseni, ölü ağırlıktan kaynaklanan dengesiz torku ortadan kaldırmak için çift denge silindirleri kullanır.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA