Gantry Machining Center GL24 Series

DEED çift kolonlu portal işleme merkezi GL serisi, yatak, kolon ve kirişten oluşan kapalı bir portal çerçeve yapısı benimsemekte, yüksek rijitlik ve yüksek stabilite özelliklerine sahiptir. Makine frezeleme, delme, delik açma, sert dişleme ve üç eksenli bağlantılı yüzey işleme işlemlerini tamamlayabilir ve müşteri taleplerine göre dik açılı frezeleme başlığı ekleyerek tek seferde beş yüz işleme gerçekleştirebilir. Özellikle kalıp parçalarının ham/ yarı işleme işleri, otomasyon ekipmanı yapısal parçalarının işlenmesi ve demiryolu yapısal parçalarının işlenmesi, enerji, mühendislik ve döküm endüstrilerinde büyük parçaların işlenmesi, demiryolu direksiyon mili ve büyük yapısal parçaların işlenmesi için uygundur.

Giriş

Gantry Machining Center GL24 Serisi, endüstriyel işleme endüstrisi için çok önemli bir ekipmandır. Yüksek işleme hassasiyetine sahip olması ve bir iş parçası kavrama işlemi sırasında daha fazla işleme adımını tamamlayabilmesi nedeniyle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ekipmanımız, iş parçasının tek kavramasıyla birden fazla işlemi sürekli olarak tamamlayabilmesini sağlamak için otomatik bir takım değiştirici ekleyebilir. Bu yoğunlaştırılmış işleme özelliği, verimliliğini daha da artırır. Ek olarak, ekipman gövdesi ve sütunları, Alman UHPC malzemelerinden dökülmüştür, bu nedenle iyi şok emilimi, korozyon direnci, düşük iç gerilim ve daha dayanıklı özelliklere sahiptir.

Özellikler

Gantry Machining Center GL24 Serisi, masa, kayma bloğu, baş kovanı ve diğer bileşenler için ileri çelik levha kaynak teknolojisini benimsemiştir, bu nedenle yüksek sertliğe sahiptir, hareketin potansiyel enerjisini azaltabilir ve makine aracının yanıt hızını artırabilir.

Ağır hizmet tipi rulo lineer kılavuz destek sistemi sapmaları önleyebilir, bu sayede makine uzun süreli işletme altında bile yüksek hassasiyet ve istikrar sağlayabilir.

İş mili kutusu büyük bir kesitli kayıcı yapısı benimser, bu nedenle iş mili tarafından kesme kuvvetlerine iyi bir şekilde direnebilir ve Z ekseninin güçlü kesme işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Gantry Machining Center GL24 Serisi'nin Z ekseninde çift denge silindirleri kullanılır, böylece kendi ağırlığından kaynaklanan dengesiz momenti ortadan kaldırabilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA