Gantry Machining Center GL28 Series

DEED çift kolonlu portal işleme merkezi GL28 serisi, yatak, kolon ve kirişten oluşan kapalı bir portal yapı yapısına sahiptir ve yüksek rijitlik ve stabilite özellikleri taşır. Makine frezeleme, delme, delik açma, sert dokunma ve üç eksenli bağlantılı yüzey işleme yapabilir ve müşteri gereksinimlerine göre sağ açılı frezeleme kafası eklenerek aynı anda beş taraf işleme gerçekleştirilebilir. Özellikle kalıp parçalarının kaba / yarı bitirme işleme, otomasyon ekipman yapısal parçalarının ve demiryolu yapısal parçalarının işlenmesi, enerji, mühendislik ve döküm endüstrilerinde büyük parçaların işlenmesi, demiryolu direksiyon mafsalı ve büyük yapısal parçaların işlenmesi vb. için uygundur.

Gantry İşleme Merkezi GL28 Serisi, spindlein Z ekseninin iş masasına dik olduğu büyük ölçekli bir işleme merkezini ifade eder ve özellikle büyük iş parçaları ve karmaşık şekilli iş parçaları için uygundur. Genel yapısı çift sütun ve çatı kirişlerinden oluşan bir portal yapısıdır. Tüm işlemler, işlem parametreleri ve yer değiştirme verileri bir programa derlendikten sonra makine aracının işlemini kontrol etmek için kullanılabilir. İşleme boyut hassasiyeti 0,005 ile 0,01 mm arasındadır ve parçaların karmaşıklığından etkilenmez. Çoğu işlem makine tarafından otomatikleştirildiğinden insan hatası ortadan kaldırılır ve parti boyutu tutarlılığı artar.

Özellikler

Gantry İşleme Merkezi GL28 Serisi'nin makine aracı ve sütunları ultra yüksek performanslı betondan dökülmüştür, bu nedenle genel yapı yüksek sertliğe sahiptir ve termal iletkenliği de düşüktür, bu da işlem sırasında daha tam bir işlem sağlar.

Hareketli parçalar daha hafif olduğundan potansiyel atalet enerjisi daha azdır ve makine daha hızlı tepki verir.

Geniş alanlı kayarlar ve ağır hizmet tipi silindir raylar iyi destek özelliklerine sahiptir ve güçlü kesme işlemleri gerçekleştirebilir.

Gantry İşleme Merkezi GL28 Serisi'nin Z eksenleri çift denge silindirleri ile donatılmıştır, böylece kendi ağırlığından kaynaklanan dengesizlik giderilebilir.

Makine, maksimum 10.000 RPM'ye kadar yüksek hızlı bir spindle ile donatılmıştır, yüksek hızlı kesme işlemleri için kullanılabilir.

Makine aracı hassas bir takım magazini ile donatılmıştır, büyük miktarda takım depolayabilir ve işleme sırasında hızlı ve otomatik olarak değiştirilebilir, işleme verimliliği büyük ölçüde artırılır.

Makine aracı otomatik çip çıkarma sistemi ile donatılmıştır.

 

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA