Gantry Machining Center GL37 Series

DEED çift kolonlu portal işleme merkezi GL serisi, yatak, kolon ve kirişten oluşan kapalı portal çerçeve yapısı kullanır ve yüksek rijitlik ve stabilite özellikleri taşır. Makine aracı, frezeleme, delme, delik açma, rijit diş açma ve üç eksenli bağlantı yüzey işleme işlemlerini tamamlayabilir ve müşteri gereksinimlerine göre doğru açılı frezeleme kafası eklenerek aynı anda beş yüz işlemesi yapılabilir. Özellikle kalıp parçaların ham / yarı bitiş işleme, otomasyon ekipman yapısal parçaları ve demiryolu yapısal parçaların işlenmesi, enerji, mühendislik ve döküm endüstrilerinde büyük parçaların işlenmesi, demiryolu direksiyon mili ve büyük yapısal parçaların işlenmesi vb. işlemler için uygundur.

Giriş

Gantry İşleme Merkezi GL37 Serisi, işletmeler için daha büyük verimlilik sağlayabilen ve endüstrinin gelişimi için büyük önem taşıyan CNC makine araçlarından biridir. Bir seferde daha fazla işleme yapabilmesinin yanı sıra yüksek işleme doğruluğuna sahip olması ve işlenmesi zor parçaları işleyebilmesi, verimliliğinin normal ekipmanlardan 5 ila 10 kat daha yüksek olmasını sağlar. Yatağı ve kolonu Alman UHPC yeni malzeme ve teknoloji kullanılarak üretilmiştir, bu nedenle mükemmel şok emilimi, düşük termal genleşme katsayısı, düşük termal iletkenlik, korozyon direnci ve düşük iç gerilime sahiptir. Ayrıca, son derece güvenli ve verimli bir cihazdır.

Özellikler:

Gantry İşleme Merkezi GL37 Serisi, masa, kaydırıcı ve baş mengenesi gibi hareketli parçalar için ileri Alman çelik levha kaynak teknolojisini benimsemiştir, bu nedenle daha yüksek rijitliğe sahiptir ve aynı zamanda hareketli parçaların ağırlığını azaltır, hareket potansiyel enerjisini azaltır ve tepki süresini artırır.

Üç koordinat hareketli parçalar, ağır hizmet tipi makaralı lineer kılavuzlar tarafından desteklenir. Makaralar, makinenin hareket etmesini engeller ve hareket dengesini korur, makine aracının uzun süreli hassasiyet ve istikrarını garanti eder.

İş mili kutusu büyük kesitli kayar yapısı benimsemiştir, kılavuz rayı güçlü destek kabiliyetine sahip olup iş mili çapraz kesimine karşı dirençli olabilir, bu nedenle Z ekseni tam hareketli kesim işleminin güçlü kesimini gerçekleştirebilir.

Gantry İşleme Merkezi GL37 Serisi'nin Z ekseni çift denge silindirlerini benimser, bu sayede kendi ağırlığından kaynaklanan dengesiz momenti ortadan kaldırabilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA