HBC Serisi Yatay Freze ve Delme Makinesi

Bu makine serisi, çapraz kayan masa hareket yapısına sahiptir. Delme mili, ileri malzemelerden yapılmıştır ve yüzey sertliğini, aşınma direncini, rijitliği ve W delme mili hassasiyeti korumasını geliştirmek için özenle ısıl işlem görmüştür. Genellikle otomobil silindir bloğu, silindir kapağı, şanzıman muhafazası, motor bloğu, hidrolik silindir vb. gibi büyük ve orta ölçekli iş parçalarının delinmesi için kullanılır.

ÜRÜN TANITIMI

Bu makine serisi, çapraz kaydırmalı tabla hareket yapısına sahiptir. Delme mili ileri malzemelerden yapılmış olup yüzey sertliğini, aşınma direncini, rijitliği ve hassasiyeti artırmak için dikkatli ısıl işlemden geçirilmiştir. W delme mili işleme küçük ve orta ölçekli diskler, kabuklar, kutular, düz frezeler ve delikler için kullanılır. Lokomotif, enerji üretimi, otomotiv ve mühendislik makinaları endüstrilerinde yaygın olarak kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

Döner tabla servo motorlu çapraz makaralı rulman (rulman dış halkası dişli halka) çift motor anti-geri oynama kontrolünü benimser, daha yüksek taşıma kapasitesine ulaşmaya yardımcı olur; aynı zamanda açı ölçekli okuyucuyla donatılmıştır ve döner tablanın herhangi bir indekslemesi için 8 inç yüksek konumlandırma hassasiyeti gereksinimlerini karşılar. Ana iletim, mili motoru ve 2 aşamalı dişli kutusu arasında doğrudan bağlantı formunu benimser, gücü milimize iletebilir, mili motorunun maksimum verimliliğini elde edebilir ve düşük hızda yüksek tork çıkışını sağlayarak ağır kesme işlevleri için uygundur.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA