HBF Serisi Yer Tipi Freze ve Delme Makinesi

Bu makine serisi, hareketli bir sütun, yan montajlı spindle kutusu ve hareketli ram ile donatılmıştır ve bir CNC döner tablo (veya yerleşik platform) ile donatılmıştır. Makine aracının X ekseninde çift motorlu anti-backlash yüksek hassasiyetli dişli çubuk ve pinyon iletim formu kullanılmaktadır.

Bu makine serisi, hareketli bir kolon, yan montajlı bir spindle kutusu ve hareketli bir ram ile donatılmıştır ve bir CNC döner tablo (veya zemin üstü platform) ile donatılmıştır. Makine aracının X ekseninde çift motorlu anti-backlash yüksek hassasiyetli dişli ve pinyon iletim formu kullanılır ve diğer eksiler servo motorlar, hassas redüktörler ve yüksek hassasiyetli bilyalı vidalar tarafından tahrik edilir. X, Y ve Z eksenleri tümü yüksek hassasiyetli ızgara cetvelleri kullanır ve kapalı döngü kontrolü ile daha yüksek pozisyonlama doğruluğunu sağlar.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● Spindle kutusu 2 kademe dişli iletimini benimser, düşük viteste çıkış torku büyüktür, ağır kesim için uygunken yüksek viteste çıkış hızı yüksektir, yüksek hızlı kesim için uygun olarak kullanılabilir.
● Kare şeklindeki ram, yüksek kaliteli dökme demirden yapılmıştır ve Y ekseni, delme çubuğu ve kare ramin ileri hareketinden kaynaklanan eğilme deformasyonunu telafi etmek için çift vida ile tahrik edilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA