HBP Serisi Planya Tipi Freze ve Delme Makinesi

Bu makine serisi, hareketli ve tek kolonlu, yatay yatak, asılı dikey spindle kutusu benimserken, kesici takımlar ve iş parçası soğutma sistemi ile donatılmıştır.

ÜRÜN TANITIMI

Bu makine serisi, hareketli ve tek sütunlu, yatay yatak ve asılı dikey iş mili kutusu kullanırken, kesici takımlar ve iş parçası soğutma sistemi ile donatılmıştır. Plaka parçaları, disk parçaları, kabuk parçaları, kalıp vb. gibi çeşitli büyük ve orta boy parçaların işlenmesi için uygun olup, 1 kez sıkma ile delme, frezeleme gibi birçok işlemi otomatik, verimli ve doğru bir şekilde tamamlayabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● Döner tabla, servo motorlu çapraz makaralı rulman (rulman dış halkası dişli halka) çift motor anti-backlash kontrolü benimser, yüksek taşıma kapasitesi sağlar; Aynı zamanda açı ölçer cetveli ile donatılmıştır ve döner tablanın herhangi bir dizinlemesi için 8 "yüksek konumlandırma doğruluğu gereksinimlerini karşılar, ayrıca 4 noktalı bir pozisyonlandırma cihazı ile donatılmıştır, böylece döner tabla dizinlemesi ±4" yüksek hassasiyetli konumlandırma gereksinimlerini karşılayabilir
● X, Y ve Z servo eksenleri, büyük çaplı, yüksek hassasiyetli çift somunlu bilye vida tahrik etmek için doğrudan bir hassas planet dişli kutusu ile bağlı servo motor formunu benimser; makine aracının kılavuzu rulo tipini kullanarak kesme rijitliğini korur.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA