Horizontal CNC Lathe HTC Series

Bu makine serisi, disk ve kılıf parçaları için bir CNC torna işleme merkezidir ve iç ve dış silindirik yüzeyler, konik yüzeyler, basamaklı yüzeyler, oluklar, küresel yüzeyler ve diğer çeşitli döner yüzeyler ile metrik ve inç diş çeşitli işlemler için uygun olarak tasarlanmıştır.

Bu makine serisi, iç ve dış silindirik yüzeyler, konik yüzeyler, basamaklı yüzeyler, oluklar, küresel yüzeyler ve diğer çeşitli döner yüzeylerin yanı sıra çeşitli metrik ve inç iç ve dış dişlerin işlenmesi için uygun olan CNC tornalama işleme merkezidir. Tornalama, taşlama, frezeleme, delik delme, diş açma, dişli çark yapma ve yuvalama gibi işlevleri gerçekleştirebilir ve rulman, otomobil ve dişli gibi endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● 1 parçalı eğimli yatak yapısı kullanarak, makine daha iyi işleme rijitliğine sahip olabilir
● Mineral döküm makine yatağı daha istikrarlı ısı iletkenliği, daha iyi rijitlik ve daha uzun takım ömrü sağlayabilir;
● Yüksek rijitlikli servo revolver, daha iyi kesme etkisi ve daha istikrarlı kalite elde etmeye yardımcı olabilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA