HTC-W Series Wheel Hub Horizontal Turning Center

Bu makine serisi, otomobil tekerleklerinin kaba ve hassas tornalaması için geliştirilmiştir. Temel işleme malzemeleri 12-22 inç yolcu aracı tekerlek göbeği ve ticari araç tekerlek göbeği, benzer boyut ve yapıdaki disk parçalarıdır.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● Alman mineral döküm malzemeden yapılmış 1 parçalı dikdörtgen ray 45 ° eğimli makine yatağı, daha yüksek rijitlik ve çok güçlü titreşim emme performansı elde etmeye yardımcı olabilir; ayrıca işleme ısısının makine hassasiyetine olan etkisini azaltmaya da yardımcı olabilir.
● Mil mineral malzemeden yapılmış ve çelikle kaplanmıştır, bu da iş parçasının dönmesinden kaynaklanan makine titreşimini büyük ölçüde azaltabilir, ayrıca kesme yönlendirmesi boyunca düzgün kesme işlemi yapılmasına da yardımcı olur.
● İthal özel mil, ön ve arka tarafta φ160mm rulmanlar ile birlikte birden fazla contalama yapısı ile birlikte, tekerlek göbeklerinin kesme işlemi sırasında ham ve ince işleme esnasında kesme hızının 1000r/dk üzerinde istikrarlı bir şekilde kalmasını sağlayabilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA