Vertical CNC Lathe VTC Series

Bu makine serisi, otomotiv disk ve kutu parçalarının kaba ve ince tornalaması için geliştirilmiştir. Ana işlenen malzeme gri dökme demir, duktal dökme demir, çelik, bakır, alüminyum vb. olabilir ve taban, rotorlar, mekanik aksesuarlar, yüksek hassasiyetli disk parçaları ve diğer parçaların işlenmesi için uygundur.

Bu makine serisi, otomotiv disk ve kutu parçalarının kesiminde ham ve ince işlem yapmak üzere geliştirilmiştir. Ana işlenen malzemeler arasında gri dökme demir, duktal dökme demir, çelik, bakır, alüminyum vb. yer almaktadır ve taban, rotorlar, mekanik aksesuarlar, geçiş kovanları, bağlantı kovanları, ön tekerlek göbekleri vb. parçaların işlenmesi için uygundur.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● Geniş aralıklı 3 ithal ağır yük taşıyıcı rulmanlı lineer kılavuz sayesinde makine yüksek hızlı besleme sağlarken ağır kesim işlemlerini gerçekleştirebilir, çeşitli parçaların üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir
● Kolonlar mineral döküm ile yapılır, bu da makine aletinin yüksek rijitliğe ve mükemmel titreşim emme performansına ulaşmasını sağlar 
● İthal spindle ve torna, uluslararası üst düzey CNC kontrolörü ile birleştirildiğinde, müşteriler makine aleti işleme ve insan-makine koordinasyonu konusunda iyi bir deneyim kazanabilirler.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA