VTC-W Series Wheel Hub Vertical Turning Center

Bu makine serisi, otomobil tekerlek hublarının kesme işlemleri için tasarlanmıştır ve özellikle 24 inç altındaki yolcu aracı tekerlek hubları ve ticari araç tekerlek hubları ile benzer boyut ve yapıdaki disk parçalarının işlenmesi için kullanılır.

Bu makine serisi, otomobil tekerlek göbeğinin kesme işlemi için tasarlanmıştır ve öncelikle 24 inç altındaki yolcu aracı tekerlek göbeği ve ticari araç tekerlek göbeği ile aynı boyutta ve yapıdaki disk parçalarının işlenmesi için kullanılır.

ÜRÜN AVANTAJLARI

● İş parçasının dönmesinden kaynaklanan makine titreşimini büyük ölçüde azaltabilen ve ince kesme yönlendirmesi için uygun olan mineral malzemeden yapılmış mil
● Ön ve arka tarafta φ180mm rulmanlarıyla birlikte, çoklu conta yapılarıyla birlikte ithal edilen özelleştirilmiş mili, makine rijitliğini, yatak kapasitesini ve stabilitesini daha da artırabilir
● Alman mineral dökümü dikdörtgen duvar tipi kolon, daha yüksek rijitlik ve daha iyi titreşim emme performansı sağlayabilir ve işleme sırasında ısının makine doğruluğuna olan etkisini azaltmaya yardımcı olabilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA