DEED GMC16 Serisi Portal İşleme Merkezi

Gantry işleme merkezi öncelikle havacılık, uzay, demiryolu ulaşımı, otomotiv, motor bağlantı çubuğu, askeri, enerji, bilgi, kalıp ve diğer endüstrilerdeki parça işleme için uygundur. Yüksek hız, yüksek hassasiyet, yüksek esneklik ve çevre koruması ile karakterizedir. Performans ve hassasiyet endeksi tamamen ulusal standarta uygun. Modüler tasarım sayesinde, ürünler pazar talebine göre seri hale getirilebilir ve özelleştirilebilir.

Ürün Bilgisi;

DEED GMC16 serisi portal işleme merkezi, özellikle kalıp parçalarının işlenmesi, havacılık yapısal parçaları ve demiryolu yapısal parçalarının işlenmesi; enerji, mühendislik ve döküm endüstrilerinde büyük parça işleme; demiryolu knuckle ve büyük yapısal parça işleme; enerji endüstrisindeki gezegen dişli kutusu, rulman tabanı, türbin ve jeneratör parçalarının işlenmesi gibi çeşitli endüstrilerdeki metal ve diğer parçaların hassas, yüksek hızlı ve ağır kesim işlemleri için özellikle uygun bir makinedir.

DEED GMC16 serisi portal işleme merkezinin takımı, frezeleme, delme, delik açma, sert dokulu diş açma ve üç eksenli bağlantılı yüzey işleme işlemlerini tamamlayabilir ve müşteri gereksinimlerine göre dik frezeleme başlığı ekleyebilir, böylece bir kelepçeleme ile beş yüzlü işleme gerçekleştirilebilir. CNC delik delme makinesi veya CNC enerji makinesi temelinde kendinden iç takım değiştirme cihazı ekleyebilir, böylece iş parçası bir kez kelepçelendikten sonra, iş parçası yüzeyinde birden fazla işlemi sürekli olarak tamamlayabilir, işlem merkezileştirilir.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA