DEED VMC70C CNC Vertical Machining Center

Otomotiv Parçaları İçin İşleme Merkezi, Alman yeni mineral döküm teknolojisi ve döküm malzemeleri kullanır. Geleneksel dökme demire kıyasla daha iyi titreşim emilimi, daha düşük termal genleşme katsayısı ve daha düşük termal iletkenlik katsayısı sağlar. Sırt, tabla ve kafa stokları, daha yüksek rijitlik elde etmeye, hareketli parça ağırlığını azaltmaya, hareket ataletini azaltmaya, ayrıca makine yanıt hızını ve hareket hassasiyetini artırmaya yardımcı olacak Alman çelik kaynak teknolojisi kullanır.

Ürün Bilgisi

DEED VMC70C CNC dikey işleme merkezi, parça işleme için yüksek otomasyonlu ve yüksek performanslı bir ekipmandır. Yüksek hassasiyet gerektiren ve karmaşık işlemleri olan parçaların işlenmesi için çok uygun bir ekipmandır. Birden fazla makinenin birden fazla işlemi tamamladığı geleneksel işleme yöntemine kıyasla, bu ekipman, parçaların frezeleme, delme, delik açma vb. işlemlerini tek sıkma işlemi ile gerçekleştirebilir. Yatırım maliyeti düşük olan birçok küçük ve orta ölçekli işleme tesisi için, üretim verimliliğini artırmak ve üretim maliyetlerini düşürmek için ideal bir çözümdür.

Ekipmanın yüksek doğruluğunu sağlamak için, bu DEED VMC70C CNC dikey işleme merkezi yüksek kaliteli malzemeler ve ileri yapısal tasarım kullanarak yapılmıştır. İşleme sırasında sapma oluşmaması için ağır makine araçları ve kolonlarına sahiptir. Yüksek kaliteli hammadde kullanımı sayesinde, ekipman yalnızca pas ve korozyona karşı dayanıklı değil, aynı zamanda işleme sıcaklığı yükseldiğinde çok düşük bir termal genleşme katsayısına sahiptir. Havacılık, enerji, taşımacılık, makine vb. gibi çeşitli endüstrilerde parça işleme için yaygın olarak kullanılabilir.

TRAVEL  
X-axis travel (mm) 1400 mm
Y-axis travel (mm) 700 mm
Z-axis travel (mm) 700 mm
Spindle nose to table surface (mm) 150-850 mm
SPINDLE  
Drive type Electrical motor drive
Spindle taper HSK-A63
Max. Speed rpm 20000 rpm
Spindle Power  (kW) 20/24 kW
Spindle Torque (Nm) 30.7/36.8 Nm
TABLE  
Size  (mm)                  1500x700 mm
T-Slot (size * quantity * space) 18x6x100
Max load (kg)                   1200 kg
FEED  
X/Y/Z aixs accelerated speed 5 m/s²
Rapid traverse (m/min) 40/40/32 m/min
ACCURACY  
Positioning(half-closed loop) (mm) 0.006 mm
Repeatability(half-closed loop) (mm) 0.004 mm
ATC  
Type Disc type /24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ78/Φ150/300
Maximum tool weight (kg) 8
OTHERS  
Air Pressure (MPa) 0.65 MPa
Power Capacity (KVA) 50 kVA
Machine Weight (kg) 12500 kg
Machine Floor Space (L *W *H) (mm) 4313x3100x3505 mm

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA