DEED VMC60C CNC Vertical Machining Center

VMC60C, çapraz kaydırmalı bir masa hareket yapısı benimser ve kılavuz rayı doğrusal bir rulman kılavuz kullanır. Özellikle çeşitli küçük ve orta boy karmaşık parçaların işlenmesi için kullanılır.

Ürün Bilgisi

DEED VMC60C CNC dikey işleme merkezinin araç ve sütun sabitleme parçaları yeni mineral döküm malzemelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Geleneksel demir dökümlere göre daha iyi şok emilimi, düşük ısıl genleşme katsayısı, düşük ısı iletkenlik katsayısı, mükemmel korozyon direnci ve sera dökümü bakımında düşük iç gerilmeye sahiptir. Bir düzenekte frezeleme, delme, genişletme, delik büyütme, diş açma ve kontur frezeleme işlemlerini tamamlayabilir. Yüksek hassasiyete, çoklu işlemlere ve karmaşık şekillere sahip çeşitli parçaların işlenmesi için uygundur.

DEED VMC60C CNC dikey işleme merkezi, iş parçalarının kolayca kurulmasına ve tutturulmasına olanak tanır. Düz pense, pres plakaları, bölme başları, döner iş masaları vb. gibi yaygın tutucular, iş parçalarını kurmak ve tutturmak için kullanılabilir. İş parçalarının tutucu ve konumlandırması kolaydır. Çalışma izi kolayca gözlemlenebilir, hata ayıklama programı kolayca kontrol edilebilir ve ölçülebilir ve sorunlar zamanında tespit edilerek kapatılabilir veya değiştirilebilir. Makinenin soğutma koşulları kolayca oluşturulabilir ve kesme sıvısı doğrudan takım ve işlenen yüzeye ulaşabilir.

Specification

TRAVEL  
X-axis travel (mm) 1100 mm
Y-axis travel (mm) 600 mm
Z-axis travel (mm) 600 mm
Spindle nose to table surface (mm) 150-750 mm
SPINDLE  
Drive type Electrical motor drive
Spindle taper HSK-A63
Max. Speed rpm 20000 rpm
Spindle Power  (kW) 20/24 kW
Spindle Torque (Nm) 30.7/36.8 Nm
TABLE  
Size  (mm)                  1200x600 mm
T-Slot (size * quantity * space) 18x5x100
Max load (kg)                   1000 kg
FEED  
X/Y/Z aixs accelerated speed 5 m/s²
Rapid traverse (m/min) 40/40/40 m/min
ACCURACY  
Positioning(half-closed loop) (mm) 0.006 mm
Repeatability(half-closed loop) (mm) 0.004 mm
ATC  
Type Disc type 24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ78/Φ150/300
Maximum tool weight (kg) 8 kg
OTHERS  
Air Pressure (MPa) 0.65 MPa
Power Capacity (KVA) 45 kVA
Machine Weight (kg) 8500 kg
Machine Floor Space (L *W *H) (mm) 3500x3400x3200 mm

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA