DEED VMC50C CNC Vertical Machining Center

DEED VMC50C CNC dikey işleme merkezi, otomotiv parçaları işleme için tasarlanmıştır ve Almanya'da geliştirilmiş yeni bir mineral döküm teknolojisi ve döküm malzemeleri kullanır. Geleneksel dökme demire göre daha iyi titreşim emilimi, daha düşük termal genleşme katsayısı ve daha düşük termal iletkenlik katsayısı sağlar. Sürücü yatağı, masa ve baş kısmı Alman çelik kaynak teknolojisi kullanarak yüksek rijitlik sağlar, hareketli parça ağırlığını azaltır, hareket ivmesini düşürür ve makine yanıt hızını ve hareket hassasiyetini artırır.

Giriş
DEED VMC50C CNC dikey işleme merkezi, yüksek otomasyon ve performansa sahip bir parça işleme ekipmanıdır. Yüksek hassasiyet gerektiren ve kompleks işlemleri olan parçaların işlenmesi için çok uygun bir ekipmandır. Birden fazla makinenin birden fazla işlemi tamamladığı geleneksel işleme yöntemine kıyasla, bu ekipman, parçaların bir kelepçeleme ile frezeleme, delme, delik açma gibi işlemlerini gerçekleştirebilir. Yatırım maliyeti düşük olan birçok küçük ve orta ölçekli işleme tesisi için, üretim verimliliğini artırmak ve üretim maliyetlerini düşürmek için ideal bir çözümdür.

Ekipmanın yüksek doğruluğunu sağlamak için, yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş yapısal tasarım kullanılarak DEED VMC50C CNC dikey işleme merkezi üretilmiştir. Mükemmel hareket stabilitesini ve işleme sırasında sapmayı önlemek için ağır makine araçları ve sütunlarına sahiptir. Yüksek kaliteli hammadde kullanımı sayesinde, ekipman paslanmaz ve korozyona karşı dirençlidir, ayrıca işleme sıcaklığı yükseldiğinde çok düşük bir termal genleşme katsayısına sahiptir. Havacılık, enerji, ulaşım, makine gibi çeşitli endüstrilerde parça işlemeye geniş bir şekilde kullanılabilir.

TRAVEL  
X-axis travel (mm) 850 mm
Y-axis travel (mm) 500 mm
Z-axis travel (mm) 600 mm
Spindle nose to table surface (mm) 150-750 mm
SPINDLE  
Drive type Electrical motor drive
Spindle taper HSK-A63
Max. Speed rpm 20000 rpm
Spindle Power  (kW) 20/24 kW
Spindle Torque (Nm) 30.7/36.8 Nm
TABLE  
Size  (mm)                  950x500 mm
T-Slot (size * quantity * space) 18x4x100
Max load (kg)                   600 kg
FEED  
X/Y/Z aixs accelerated speed 5 m/s²
Rapid traverse (m/min) 40/40/40 m/min
ACCURACY  
Positioning(half-closed loop) (mm) 0.006 mm
Repeatability(half-closed loop) (mm) 0.004 mm
ATC  
Type Disc type /24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ78/Φ150/300
Maximum tool weight (kg) 8 kg
OTHERS  
Air Pressure (MPa) 0.65 MPa
Power Capacity (KVA) 45 kVA
Machine Weight (kg) 7500 kg
Machine Floor Space (L *W *H) (mm) 3000X3200X3100 mm

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA