DEED GMC20 Serisi CNC Portal İşleme Merkezi

GMC Serisi: Deed, bu yeni hassas portal delik açma ve frezeleme makinesi merkezini Rottler ile birlikte geliştirdi. Özellikle hassas, yüksek hızlı ve ağır kesme için tüm endüstrilerin metal işleme ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Kalıp parçaları, havacılık yapısal parçaları, demiryolu yapısal parçaları gibi; enerji, mühendislik, döküm endüstrisi gibi büyük parça işleme; demiryolu bogie, büyük yapısal parça işleme; gezegen dişli kutusu işleme, rulman desteği, türbin motoru ve jeneratör parçalarının işlenmesi gibi işlemler için özellikle uygundur.

Genel Bakış

DEED GMC20 serisi CNC gantry işleme merkezi, yüksek performans, yüksek hassasiyet ve yüksek verimlilik ürünüdür. Karmaşık şekilleri ve işlemleri olan ve yüksek hassasiyet gereksinimleri olan parçaların işlenmesi için uygundur. Almanya'dan gelen malzeme ve kaynak teknolojisi sayesinde ekipmanın yapısı mükemmel bir şok emilimi ve termal stabiliteye sahiptir, bu da stabil fiziksel ve mekanik özelliklerini sağlayabilir. İşleme sırasında makine aracının mekanik deformasyonunu azaltmak ve makinenin stabilitesini artırmak için stabil ağır iş makineleri ve sütunları bulunmaktadır.

Özellikleri

Hafif hareketli parçaların tasarımı ve yüksek sertlikli yapısı, makine aracının konumlandırma hassasiyetini ve işleme performansını artırmak için daha uygun statik sertlik ve dinamik hızlı yanıtı karşılar.

400 * 400mm veya 450 * 450mm kesite sahip yüksek sertlikli kare kaydırıcı, z ekseninde tam strok güçlü kesimi gerçekleştirebilir.

Yüksek sertlikli çift katmanlı kapalı kutu yapısı ve basamaklı kılavuz ray, kirişin stres yoğunluğundan kaynaklanan deformasyonu azaltabilir ve iş parçasının işleme hassasiyetini sağlayabilir.

DEED GMC20 serisi CNC gantry işleme merkezi, kapalı otomatik takım başı mağazası seçeneğine sahiptir ve her takım başı otomatik olarak değiştirilebilir veya dikey yatay takım mağazası seçilebilir, bu da makine aracının otomasyon kabiliyetini artırabilir ve otomatik çok yüzlü işleme yapılabilir hale getirir.

 

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA