DEED GMC24 Serisi CNC Portal İşleme Merkezi

DEED, Rottler ile birlikte bu yeni hassas portal delme ve frezeleme makine merkezini geliştirdi. Özellikle hassas, yüksek hızlı ve ağır kesme için tüm endüstrilerin metal işlemesi için uygundur. Örneğin, kalıp parçaları, uzay yapısal parçaları, demiryolu yapısal parçaları; enerji, mühendislik, döküm endüstrisinin büyük parça işleme; demiryolu bogie, büyük yapısal parçaların işlenmesi; gezegen dişli kutusu, rulman kolu, türbin motoru ve jeneratör parçalarının işlenmesi vb.

DEED GMC24 Serisi CNC portal işleme merkezi, güçlü titreşim sönümleme ve termal stabiliteye sahip olan Alman UHPC yeni malzemeleri ve teknolojisini benimsemekte olup, istikrarlı fiziksel ve mekanik özelliklerin sağlanmasını garanti etmektedir. Stabil ağır yatak ve kolon, deformasyonu azaltarak makinenin stabilitesini arttırmaktadır. Opsiyonel kapalı otomatik başlıklı mağaza seçeneği, her bir başlık otomatik olarak değiştirilebilir ve dikey ve yatay alet mağazası ile birlikte seçilebilir, bu da makinenin otomasyon kabiliyetini arttırır ve otomatik çok yüzeyli işleme imkanı sağlar.

Hafif hareketli parçalar ve yüksek rijitlikli yapı, statik rijitlik ve dinamik hızlı tepkiyi karşılamak üzere tasarlanmıştır ve bu, makine aracının konumlandırma doğruluğunu ve işleme performansını geliştirmeye daha uygundur. DEED GMC24 Serisi CNC portal işleme merkezimiz, z ekseninde tam hareket gücü kesme işlemi gerçekleştirebilen 400 * 400 mm veya 450 * 450 mm kesitli yüksek rijitlikli kare kaydırıcılara sahiptir. Yüksek rijitlikli çift katmanlı kapalı kutu yapısı ve basamaklı kılavuz yolu, enine kesitteki çapraz kirişin gerilim konsantrasyonundan kaynaklanan deformasyonu azaltabilir ve iş parçasının işleme doğruluğunu garanti edebilir.

 

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA