DEED GMC28 Serisi CNC Portal İşleme Merkezi

GMC serisi: Deed, Rottler ile birlikte geliştirdiği bu yeni hassas kiriş delme ve frezeleme tezgah merkezi özellikle hassas, yüksek hızlı ve ağır kesim metal işleme endüstrileri için uygundur. Örneğin, kalıp parçaları, havacılık yapısal parçaları, demiryolu yapısal parçaları; enerji, mühendislik, döküm endüstrisi büyük parça işleme; demiryolu bogie, büyük yapısal parçalar işleme; gezegen dişli kutusu, rulman kolu, türbin motoru ve jeneratör parçalarının işlenmesi vb.

DEED GMC28 serisi CNC portal işleme merkezi, fiziksel ve mekanik özelliklerin istikrarını sağlamak için güçlü bir şok emilimi ve ısı kararlılığına sahiptir. Makine stabil ağır yatak ve kolon kullanır, deformasyonu azaltabilir ve makinenin stabilitesini artırabilir. Hafif hareketli parçaların tasarımı ve yüksek sert yapılar, statik sertliği ve dinamik hızlı yanıtı karşılayabilir, makine aracının konumlandırma doğruluğunu ve işleme performansını artırmak için daha uygun bir ortam sağlar.

DEED GMC28 serisi CNC portal işleme merkezi, 400 * 400mm veya 450 * 450mm kesite sahip yüksek sertlikli kare kaydırağın kullanımıyla z-ekseninin tam vuruş güçlü kesimini gerçekleştirebilir. Yüksek sertlikli çift katmanlı kapalı kutu yapısı ve basamaklı kılavuz ray, kirişin gerilim yoğunluğundan kaynaklanan deformasyonu azaltabilir ve iş parçasının işleme hassasiyetini sağlayabilir. Makine ayrıca isteğe bağlı kapalı otomatik takım başı magaziniyle donatılmıştır. Her takım başı otomatik olarak değiştirilebilir veya dikey yatay takım magazini seçilebilir, makine aracının otomasyon yeteneğini geliştirmek ve otomatik çok-yüzeyli işleme gerçekleştirmek mümkündür.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA