DEED GMC32 Serisi CNC Portal İşleme Merkezi

Deed, Rottler ile birlikte geliştirdiği yeni bir hassas portal delik açma ve frezeleme makine merkezi olan GMC serisini piyasaya sürdü. Bu özellikle kalıp parçaları, havacılık yapısal parçaları, demiryolu yapısal parçaları gibi hassas, yüksek hızlı ve ağır kesim metal işleme ihtiyacı olan tüm endüstriler için uygundur. Ayrıca enerji, mühendislik, döküm endüstrisi gibi büyük parça işleme gerektiren alanlarda, demiryolu bogie, büyük yapısal parçaların işlenmesinde, gezegen dişli kutusu, rulman muhafazası, türbin motoru ve jeneratör parçalarının işlenmesinde de kullanılabilir.

DEED GMC32 serisi CNC portal işleme merkezi, otomatik indeksli döner tabla veya spindle kutusu ile donatılmıştır ve iş parçası otomatik olarak çoklu düzlem veya çoklu açı pozisyonlarının çoklu işlem işlemesini bir kelepçeleme ile tamamlayabilir. İşleme merkezi, makine takımının mil hızını, besleme hızını, takımın iş parçasına göre hareket yolu ve diğer yardımcı işlevleri otomatik olarak değiştirebilir.

Bu tür DEED GMC32 serisi CNC portal işleme merkezi iyi bir rijitliğe ve yüksek hassasiyete sahiptir. Spindle kutusu bileşenleri, işleme sırasında bükülme momenti tarafından oluşan deformasyonu taşımayan bir şekilde taşınmaz. Çerçeve içi yapı, yüksek hızlı işleme ve yüksek hızlı konumlandırma sağlayabilir. İşleme merkezi, değiştirilebilir bir iş masası ile donatılmıştır. Çalışma pozisyonundaki iş parçaları iş masasında işlenirken, yükleme ve boşaltma pozisyonundaki diğer iş parçalarının yüklenmesi ve boşaltılması normal işleme iş parçalarını etkilemez.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA