DEED GMC37 Serisi CNC Portal İşleme Merkezi

Deed, Rottler ile birlikte geliştirdiği yeni bir hassas portal delik açma ve frezeleme makine merkezi olan GMC serisini piyasaya sürdü. Bu özellikle kalıp parçaları, havacılık yapısal parçaları, demiryolu yapısal parçaları gibi hassas, yüksek hızlı ve ağır kesim metal işleme ihtiyacı olan tüm endüstriler için uygundur. Ayrıca enerji, mühendislik, döküm endüstrisi gibi büyük parça işleme gerektiren alanlarda, demiryolu bogie, büyük yapısal parçaların işlenmesinde, gezegen dişli kutusu, rulman muhafazası, türbin motoru ve jeneratör parçalarının işlenmesinde de kullanılabilir. Modüler tasarım sayesinde, ürünler pazar talebine göre seri hale getirilebilir ve özelleştirilebilir.

DEED GMC37 serisi CNC portal işleme merkezi, ana milin Z ekseninin masaya dik olduğu ve özellikle büyük iş parçalarının ve karmaşık şekilli iş parçalarının imalatında kullanılabilecek bir işleme merkezidir.

DEED GMC37 serisi CNC portal işleme merkezinin ana bileşenleri sonlu elemanlar analiziyle optimize edilmiştir. Ana döküm demiri yüksek mukavemetli malzemelerden yapılmış olup, stabil metalografik yapıya sahiptir. Kum püskürtme, temperleme ve diğer işlemlerden sonra, makine aracının uzun vadeli doğruluğu garanti altına alınır. Portal yapısı, güçlü kesme sırasında makine aracının titreşimini azaltır ve makine aracını rijit hale getirir. Ayrıca, kiriş merdiven şeklinde tasarlanmıştır ve güçlü kesme için uygundur.

GMC serisi portal: yüksek performanslı portal işleme merkezi

Hakkımızda:

DEED GMC37 serisi CNC portal işleme merkezinin yerli bölgesel ticaretini genişletmeye ve uluslararası rekabet gücünü artırmaya devam ediyoruz. Şirketimiz, standartlaştırma ve bilgi teknolojisi kullanarak yönetim seviyesini iyileştirmeyi ve şirketimizin kapsamlı gücünü artırmayı hedeflemektedir. İnsanların büyümesine ve değerlerin gerçekleştirilmesiyle çalışanlarımızın refahına bağlıyız.

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA