DEED HMC50S Single Pallet CNC Horizontal Machining Center

HMC50S, tek paletli CNC yatay işleme merkezi, otomotiv, motosiklet, özellikle otomatik motor kabuğu, redüktör kabuğu, kalıp ve genel makine endüstrilerinde kutu, kabuk ve özel şekilli parçaların işlenmesi için kullanılmaktadır.

DEED HMC50S tek paletli CNC yatay işleme merkezi bir makine aracıdır ve mil eksenleri iş masasıyla paraleldir. Aynı anda veya endeksleyerek ve döndürerek büyük parçaları işleyebilir. Ekipman, parçaların frezeleme, delme, delik açma, honlama, diş açma, iki boyutlu ve üç boyutlu yüzey işleme gibi karmaşık işleme süreçleri için uygundur. Tek parça iş tutucusunda kutu delik sistemi işleme ve düzlem işleme performansının yanı sıra, kutu deliklerin tornalaması için de uygundur.

Normal yatay işleme merkeziyle işlenen iş parçaları genellikle büyüktür ve sıkma, işletme ve hata ayıklama, ve süreci izleme zordur. Ancak DEED HMC50S tek paletli CNC yatay işleme merkezinin temel büyük parçaları, yeni mineral malzemeler, 3D senkron tasarım ve birinci sınıf araştırma ve geliştirme yöntemleri kullanılarak iyi bir düzenleme, deformasyon ve eğilme direnci ve ultra yüksek doğruluk ve stabilite sağlamak için tasarlanmıştır.

Makine yatağı:

Ekipman, genel olarak ters T yapı kullanır, bu hem yatağın yüksek rijitliğini ve gücünü etkili bir şekilde sağlar, hem de yatağın genel seviyesinin ayarlanmasını kolaylaştırır. Bu ayrıca, makine yatağının yük taşıyan yapısının yere tamamen temas etmemesi nedeniyle makine aracının tamamının istikrarsız olmasına neden olan bir sorunu da önler.

Sütun, x eksenine göre yatağın soluna ve sağına hareket eder; Sürücü sistemi AC servo motor; Bilyalı vida çifti doğrudan bir hassas kuplajla bağlanır; Kılavuz çifti, iki yüksek rijitlikli doğrusal rulmanlı kılavuz çifti kullanır. Bu yapılandırmalar, cihazın küçük dinamik ve statik sürtünme katsayılarına, hızlı yanıt verme özelliğine, yüksek hızda iyi konumlandırmaya ve düşük hızda sürünmeye sahip olmasını sağlar.

Hakkımızda:

Son derece profesyonel tasarımcılar ve operatörlerden oluşan bir grup, ileri imalat ve kontrol ekipmanları ile, sadece en iyi kalitede 5 Eksenli CNC Yatay İşleme Merkezi HMC50S üretmektedir. İşinize hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Kültür, bir işletmenin büyüme kaynağıdır. İşletme gelişimi sürecinde, her zaman iç personelin yaratıcı ortamının iyileştirilmesini ilk sıraya koyuyoruz. Müşterilere dürüst davranma, hizmetin hayatta kalması için öncelik, bu iş felsefesinde yenilik için gelişme olarak yansıtmaktayız. Profesyonel kalite ve uygun fiyatlar, temel rekabet gücümüzdür!

TRAVEL  
X-axis travel 800mm
Y-axis travel 600mm
Z-axis travel 700mm
Spindle center to table surface 120~720 mm
Spindle nose to table surface center 175-875 mm
Maximum workpiece height 800mm
Maximum workpiece diameter 800mm
SPINDLE  
Drive type Belt drive
Spindle taper BT50
Max. Speed 6000 rpm
Spindle Power   15/18.5 kW
Spindle Torque 143/236 Nm
TABLE  
Size                   500x500mm
Max load                   600kgs
No. of table 1
Minimum scale degree
FEED  
Max.cutting speed 0-10000 mm/min
Rapid traverse 24/24/24 m/min
ACCURACY  
X/Y/Z Axis Positioning 0.01mm
X/Y/Z Axis Repeatability 0.006mm
B Axis Positioning 10″
B Axis Repeatability 3″
ATC  
Type Disc type ATC 24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ112/Φ200/350
Maximum tool weight 15kg
Min. Time of Tool Change 7s

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA