DEED HMC63S Single Pallet CNC Horizontal Machining Center

DEED HMC63S tek paletli CNC yatay işleme merkezi, özellikle otomobil, motosiklet, özellikle otomatik motor kabukları, redüktör kabukları, kalıplar ve genel makine endüstrilerinde kutu, kabuk ve özel şekilli parçaların işlenmesi için kullanılmaktadır.

Tanıtım:

DEED HMC63S tek paletli CNC yatay işleme merkezi, doğrusal interpolasyon, dairesel interpolasyon, hızlı konumlandırma, koordinat sistemi ayarı, takım ofseti, döngü başlatma, kapalı döngü, öz teşhis, program depolama vb. CNC makine araçlarının sahip olması gereken fonksiyonlara sahiptir.

DEED HMC63S tek paletli CNC yatay işleme merkezi, makine aracının kararlılığını ve yapısal rasyonelliğini sağlayan oldukça gelişmiş bir ters T yapıyı benimsemektedir. İyi rijitlik ve iyi dinamik özelliklere sahiptir. Y ve Z eksenlerinin kalitesi, makine aracının dinamik doğruluğunu ve istikrarını etkili bir şekilde sağlayabilir. Üç eksen, yüksek hızda çalışma sırasında iyi rijitlik ve doğruluğa sahip olmasını sağlamak için doğrusal kılavuz rayı yapısını benimser.

Özellikler

DEED HMC63S tek paletli CNC yatay işleme merkezi, özellikle otomobil ve motosiklet endüstrilerinde kutu, kabuk ve özel şekilli parçaların işlenmesi için kullanılmaktadır, özellikle otomobil motor karterleri, redüktör karterleri, kalıplar ve genel makine endüstrileri. Temel büyük parçaları, yeni mineral malzemeler, 3D senkron tasarım, sonlu eleman ve sonlu eleman analizi gibi birinci sınıf araştırma ve geliştirme yöntemleri benimsemiştir. Makul düzenleme yapıldıktan sonra, iyi şekil bozulma direnci, bükülme direnci ve süper hassas stabiliteye sahiptir.

-Makine yatağı:

Makine yatağı entegre bir ters T şekilli yapı benimser.

Sütun, x-ekseni boyunca yatağın sol ve sağ tarafında hareket eder, aktarma sistemi AC servo motor ve bilyalı vida çifti doğrudan hassas kuplaj yoluyla bağlanır, rehber çifti iki yüksek sertlikli lineer yuvarlanma kılavuz çifti kullanır, dinamik ve statik sürtünme katsayısı düşüktür, hızlı tepki verir, yüksek hızlı konumlandırma, düşük hızda sürüklenme yoktur.

-İş Masası:

İş masası yatağın z ekseninde ileri geri hareket eder, aktarma sistemi AC servo motor ve bilyalı vida çifti doğrudan hassas kuplaj yoluyla bağlanır, ve rehber çifti iki yüksek sertlikli lineer yuvarlanma kılavuz çifti kullanır ve iki yardımcı kılavuz rayı her iki tarafına monte edilir, büyük taşıma kapasitesi, küçük sürtünme kuvveti ve yüksek konumlandırma hassasiyeti vardır.

İki tip iş masası indeksi bulunmaktadır. Standart yapılandırmanın minimum bölümleme birimi 1 °, isteğe bağlı minimum bölümleme ise 0,001 °'dir. İş masasını seçtikten sonra X, Y ve Z eksenlerini kullanarak aralıklı olarak kullanabilirsiniz. İş masası yerinde döndürüldükten sonra kelepçeleme modu hidrolik zorlama kelepçelemedir.

İş masası değiştirme sistemi döner ve değiştirme sisteminin yükselme, düşme ve dönme hareketleri hidrolik olarak tahrik edilir.

Hakkımızda:

İlk sınıf hizmet ve profesyonel teknisyenler, şirketimizi aynı alanda öncü yapar ve müşterilerimize daha yüksek kaliteli 4 Eksenli CNC Yatay İşleme Merkezi HMC63S sağlar. Şirketimiz insan odaklı tasarım konseptine önem verir, ürünler incelikle işlenir ve her ürün orijinal ürün gibi olmaya çalışılır ve her ürün seçkin olduğundan, böylece piyasa tüketicileri için farklılaştırılmış yüksek kaliteli hizmetler sağlanır. Şirketimizin genel rekabet gücünü artırır ve şirketin sürdürülebilir gelişimi için güçlü bir garanti sağlar.

TRAVEL  
X-axis travel 1050mm
Y-axis travel 800mm
Z-axis travel 950mm
Spindle center to table surface 120~920 mm
Spindle nose to table surface center 200~1150 mm
Maximum workpiece height 1050mm
Maximum workpiece diameter 1000mm
SPINDLE  
Drive type Belt drive
Spindle taper BT50
Max. Speed 6000 rpm
Spindle Power   15/18.5 kW
Spindle Torque 143/236 Nm
TABLE  
Size                   630x630mm
Max load                   1200kgs
No. of table 1
Minimum scale degree
FEED  
Max.cutting speed 0-10000 mm/min
Rapid traverse 24/24/24 m/min
ACCURACY  
X/Y/Z Axis Positioning 0.01mm
X/Y/Z Axis Repeatability 0.006mm
B Axis Positioning 10″
B Axis Repeatability 3″
ATC  
Type Disc type ATC 24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ112/Φ200/350
Maximum tool weight 15kg
Min. Time of Tool Change 7s

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA