DEED HMC80S Single Pallet CNC Horizontal Machining Center

HMC80S otomobil, motosiklet, özellikle otomatik motor kabukları, redüktör kabukları, kalıplar ve genel makine endüstrilerinde kutu, kabuk ve özel şekilli parçaların işlenmesinde kullanılır.

Giriş:

DEED HMC80S tek paletli CNC yatay işleme merkezi, frezeleme, delme, honlama gibi çeşitli işleme fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre tam kapalı döngü ızgara cetvel hassas geri besleme sistemi seçenekli olarak mevcuttur. Ayrıca, takım merkezi soğutma işlevi, ATC manipülatör tipi takım depolama ünitesi, otomatik iş parçası ölçümü, otomatik takım ölçümü ve diğer seçenekler bulunmaktadır. Ekipman mükemmel bir yapıya ve teknolojiye sahiptir, kalitesi stabildir, büyük makine torku ve iyi hızlı tepki özellikleri vardır. Otomobil, kalıp, havacılık, ambalajlama, donanım ve diğer mekanik işleme alanları için uygundur.

DEED HMC80S tek paletli CNC yatay işleme merkezi ters T yapı yapısını benimser ve ön yatak ve taban entegre yapı tasarımını kullanır. Tüm doğrusal koordinat kılavuzları ağır, yüksek hassasiyetli ve rulman tipindedir, bu nedenle makine aracı yüksek hızda az titreşimli ve düşük hızda titreşimsizdir. Ekipman ayrıca ağır yük kesme işlemlerine dayanabilir ve yüksek hassasiyetli stabilite ve dinamik yanıt özelliklerine sahiptir.

Özellikler

Yatay İşleme Merkezi, özellikle otomobil, motosiklet, özellikle otomatik motor kabuğu, redüktör kabuğu, kalıp ve genel makine sanayilerinde kutu, kabuk ve özel şekilli parçaların işlenmesi için kullanılır.

Temel büyük parçalar, yeni mineral malzemeler, üç boyutlu senkronize tasarım, FEM sonlu eleman analizi vb. gibi birinci sınıf araştırma ve geliştirme yöntemleri benimser. Uygun bir düzenleme yaparak, temel büyük parçaların iyi bir çarpılmaya ve bükülmeye karşı dirençli olmasını ve süper hassas stabiliteye sahip olmasını sağlar.

Makine yatağı:

Makine yatağı, entegre ters T şekilli bir yapıyı benimser.

Sütun, x ekseni boyunca yatağın soluna ve sağına hareket eder, iletim sistemi AC servo motor ve bilyalı vida çifti doğrudan hassas kuplaj aracılığıyla bağlanır, rehber çifti iki yüksek sertlikli doğrusal rulmanlı rehber çifti benimser, dinamik ve statik sürtünme katsayısı küçüktür, hızlı yanıt, iyi yüksek hız pozisyonlama, düşük hızda sürünme yoktur.

Çalışma masası:

1). Çalışma masası yatak boyunca z ekseni boyunca ileri geri hareket eder, iletim sistemi AC servo motor ve hassas kuplajla doğrudan bağlı bilyalı vida çiftidir ve kılavuz çifti iki yüksek sertlikli lineer rulmanlı kılavuz çifti kullanır. İki yardımcı kılavuz rayı da her iki tarafta monte edilmiştir, büyük yük taşıma kapasitesi, küçük sürtünme kuvveti ve yüksek konumlandırma doğruluğu sağlar.

İki tür iş masası endeksi bulunmaktadır. Standart yapılandırma minimum endeks birimi 1 ° iken, isteğe bağlı minimum endeks 0,001 °'dir. İş Masası seçildiğinde X, Y ve z ekseni ile interpolasyon yapılabilir. İş masasının yerinde döndürülmesinden sonra kelepçeleme yöntemi hidrolik sıkma yöntemidir.

  1. İş Masasının değiştirme sistemi döner tipindedir ve değiştirme sisteminin yükselme, düşme ve dönme hareketleri hidrolik basınç ile çalıştırılır.

Hakkımızda:

HMC80S Yatay İşleme Merkezi'nin araştırma ve geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmış profesyonel bir şirketiz. Ürünlerimize ilginiz veya gereksiniminiz varsa, her zaman bizimle iletişime geçmenizi bekleriz. Şirketimiz, sistemli bir Ar-Ge ekibi, olgun üretim teknolojisi, ileri üretim ekipmanları ve güvenilir tespit çözümüne sahiptir. Sadakat, birlik, çalışkanlık ve yenilikçilik kurumsal ruhuna bağlı kalmış, çalışkanlık, dürüstlük, çalışma azmi, yenilikçilik ve kazan-kazanı temel değerlerimiz olarak benimsemişizdir.

TRAVEL  
X-axis travel 1500mm
Y-axis travel 1000mm
Z-axis travel 1150mm
Spindle center to table surface 120~1120 mm
Spindle nose to table surface center 250~1400 mm
Maximum workpiece height 1200mm
Maximum workpiece diameter 2300mm
SPINDLE  
Drive type Belt drive
Spindle taper BT50
Max. Speed 6000 rpm
Spindle Power   15/18.5 kW
Spindle Torque 143/236 Nm
TABLE  
Size                   800x800mm
Max load                   2500kgs
No. of table 1
Minimum scale degree
FEED  
Max.cutting speed 0-10000 mm/min
Rapid traverse 24/24/24 m/min
ACCURACY  
X/Y/Z Axis Positioning 0.015mm
X/Y/Z Axis Repeatability 0.008mm
B Axis Positioning 10″
B Axis Repeatability 3″
ATC  
Type Disc type ATC 24T
Maximum tool size(full/unfull/length) Φ112/Φ200/350
Maximum tool weight 15kg
Min. Time of Tool Change 7s
OTHERS  
Air Pressure  0.65Mpa
Power supply 380V/50Hz
Machine weight 15500kgs
Machine Floor Space (L *W *H) 6600×4700×3400mm

Teklif Al

Bu ürün ile ilgili bilgi alın

Ad Soyad
Telefon
Mail
Açıklama

Daha fazla bilgi İster misiniz?

Mailinize Bizden bir maili düşsün

Evet tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta vasıtasıyla tarafıma kişiselleştirilmiş pazarlama iletilerinin gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin, üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf internet siteleri ile sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamlar için kullanılmasını kabul ediyorum. Rızalarımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğumu teyit ederim. Konuya ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metnimizden ulaşabilirsiniz.
HEMEN ARA